Subaru Forester 2018 Subaru Forester 2018

Subaru Forester 2018

(5.0) 1 отзыв
от $32.200
Где купить?

Обсуждение Subaru Forester

Обсуждение
Вход | Регистрация

Danubecaptain  

Задние фонари однозначно испортили. Они попросту не соответствуют общему облику автомобиля.

+1-3ОТВЕТИТЬ  
Slavik0080  

Интересно,каков он будет в плане комфорта.Новый Аутбек после рестайла,просто поражает плавностью хода.

+2ОТВЕТИТЬ  
Alex Sky  

вот бы знать когда он будет в наличии. Кстати по чему вы не делаете Что по Чем о субару?

+2ОТВЕТИТЬ  
Slavik0080  

Alex Sky, в октябре у диллера ищите.

+1ОТВЕТИТЬ  
isvetlichniy  

Alex Sky, презентація 14го жовтня

+1ОТВЕТИТЬ  
Slavik0080  

Сегодня тестировал.Большой шаг вперёд в сравнении с предыдущим.Очень тихо,мягко идёт.2,5 мотор достаточно не плохо едет (9,5 до сотни).Салон просто огромен.Комфорт уровня Аутбека,или как вариант,Камри новой(для тех кто ездил на ней,аналогия).

+4ОТВЕТИТЬ  
3a4oT  

Чудові враження після тесту, мій зріст 193, посадка водія, як на мене, найкраща в класі, на задньому ряді місця вагон + підгрів в диванчику в базі + дві USB зарядки для задніх пасажирів( ніби нічого такого в 2018 році, але сівши в салон X-Trail, в комлектації за 30$, такого не побачиш) великий багажник, який гарно скомпонований. Все виглядає дуже продуманим, в очі кидається увага до деталей. Зеркала/видимість дуже сподобались, керованість і повний привід/кліренс теж найкращі в класі. З особисто моїх придирок -
1. не сподобалась глянсова мультимедія, якось вона там не вписується і виглядає що буде зажди в пилюці і плямах, хоча по функціоналу не маю притензій.
2. незважаючи,на те що я тестував аля "базову" комлектацію там є електроргулювання водійського сидіння. От в мене питання, що реально так важко добавити автозапам`ятовування налаштуваня базовою опцією?

+5ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация